KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693464
nr 1369 3464
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Stairs, Signerad. Daterad. Bladets mått: 44x36, oramat löst blad
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:27:14
100 kr
150 kr
200 kr